Projektowanie jest moją pasją, lecz z każdym nowym projektem odkrywam, że równie wielką satysfakcję czerpię z dzielenia się moją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Moje doświadczenie jako projektantki dało mi wgląd nie tylko w proces tworzenia, ale także w dynamikę pracy z ludźmi oraz rozwijanie ich potencjału. Stopniowo podnosiłam swoje kompetencje, aby móc pójść o krok dalej i pomóc w całościowym procesie drogi do siebie. Jestem certyfikowanym coachem, pracującym w zgodzie ze standardami i kodeksem etycznym Izby Coachingu.

 "Jedyną przeszkodą między Tobą a Twoim celem jest historia, którą ciągle sobie powtarzasz i która opowiada o tym... dlaczego nie możesz go osiągnąć." - Jordan Belfort

Chcesz to zmienić?

Zapraszam Cię do wspólnej pracy.

Czym jest coaching? i dlaczego warto?

Coaching to proces wspierania drugiej osoby w rozwoju, działaniu i osiąganiu wyznaczonych celów. Podnosi samoświadomość i pozwala odnajdywać własne rozwiązania, rozwijać umiejętności oraz zmieniać nastawienie i zachowania. Celem coachingu jest towarzyszenie osobie w drodze od jej aktualnego stanu do jej pełni możliwości.

 

Poznajmy się. Zadzwoń i sprawdź, czy jestem dla Ciebie.

Telefon do ANTU:  +48 502978116

  • Cykl spotkań 1na1, gdzie pracujemy kompleksowo.

Drogi Kliencie  Jeśli finanse stanowią barierę, proszę napisz do mnie. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby znaleźć wspólne rozwiązanie.

 

 

 

Life and Style Coaching

Business coaching- sesja Business coaching- sesja
Cena:

290,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
CEL szafa idealna PAKIET CEL szafa idealna PAKIET
Cena:

2 590,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
COACHING sesja COACHING sesja
Cena:

290,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość

„Aby być niezastąpionym, zawsze trzeba być odmiennym.” - COCO CHANEL

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl