Cele

ANTU Anna Turaj

Dzień dobry, cześć i czołem tu ANTU,

Z branżą modową związana jestem od lat. Praca dla dużych korporacji i firm rodzinnych nauczyła mnie bardzo wiele. Co było wspólnym mianownikiem a dla mnie najbardziej wartościowe? Ludzie, z którymi miałam zaszczyt współpracować, bo to właśnie z nimi tworzyłam dla Was.

Tworząc markę ANTU cały czas pytałam siebie: dla kogo chcę tworzyć? Kim jest kobieta ANTU? Czy ślepo pędzi za sezonowymi trendami? Czy może jednak szuka czegoś innego, wyjątkowego, nietuzinkowego?

Decydując się na torebkę ANTU z serii limitowanej, masz pewność, że posiadasz wyjątkowy model, produkowany zaledwie w 10, 5, a czasem nawet w 3 sztukach w danym kolorze. Każda z nich powstaje w Polsce z dbałością o każdy detal i jakość. Dlaczego taki koncept? Bo każda z nas jest wyjątkowa i zasługuje na to, co najlepsze. 

Doskonała jakość gwarantuje, że każdy model ANTU będzie Ci towarzyszył przez długi czas.

Jeśli preferujesz klasykę i poszukujesz ponadczasowych torebek, portfeli i innych akcesoriów, to i w ANTU znajdziesz coś dla siebie.

Wybierając ANTU, możesz być pewna, że torebki doskonale komponują się z większością stylizacji. Różnorodność produktów pozwala łączyć je ze sobą, oferując większą gamę możliwości. Dodatkowo, wymienne paski pozwalają zmieniać charakter Twojej torebki. Każda z nich jest lekka, wygodna i funkcjonalna, sprawiając, że noszenie ich jest czystą przyjemnością. Może teraz uśmiechniesz się, ale dla mnie ważne jest, abyś nosiła tylko najpotrzebniejsze rzeczy, dbając o swój kręgosłup. Stąd propozycja małych i średnich torebek.

Czy zależy Ci na planecie, a styl życia "zero waste" ma dla Ciebie znaczenie? W ANTU każdy kawałek materiału czy skóry staram się zagospodarować w sposób, który pozwala zminimalizować odpady i stworzyć nowe projekty. Dzięki temu powstają kolorowe mini portfele, frędzle czy breloczki, dodając indywidualnego charakteru torebkom.

Czuję ogromną wdzięczność za to, że jesteś tutaj, bo to właśnie Ty dajesz mi motywację do tworzenia i rozwijania się dla Ciebie.Styl & Mindset

Piękno zaczyna się w chwili, kiedy decydujemy się być sobą” - COCO CHANEL

Projektowanie jest moją pasją, lecz z każdym nowym projektem odkrywam, że równie wielką satysfakcję czerpię z dzielenia się moją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Moje doświadczenie jako projektantki dało mi wgląd nie tylko w proces tworzenia, ale także w dynamikę pracy z ludźmi oraz rozwijanie ich potencjału. Stopniowo podnosiłam swoje kompetencje, aby móc pójść o krok dalej i pomóc w całościowym procesie drogi do siebie. Jestem certyfikowanym coachem, pracującym w zgodzie ze standardami i kodeksem etycznym Izby Coachingu.

Jako Twój coach, oferuję:

  • Wsparcie dopasowane do Twoich potrzeb: zarówno zawodowych, jak i osobistych;
  • Pomoc w budowaniu pewności siebie i osiąganiu celów;

Wsparcie w Kreowaniu Nowej Wersji Siebie.

Chcę wspierać Klientów w drodze do siebie, zarówno tej wewnętrznej, jak i zewnętrznej, która jest dopełnieniem całości.

Jeśli brakuje Ci pewności siebie, nie czujesz się wystarczająco dobry_a, porównujesz się z innymi, nie wiesz, jakie ubrania pasują do Twojej sylwetki, zapraszam Cię do wspólnej pracy. 

• Chcę, abyś cieszył_a się radością z życia i w kreowaniu nowej wersji siebie. Zawsze był_a pewny_a siebie, swoich potrzeb i wyborów;
• Chcę być dla Ciebie wsparciem w drodze do celu;
• Podam Ci praktyczne wskazówki dotyczące tego, jak dopasować ubrania do Twojej sylwetki, abyś zawsze wyglądał_a i czuł_a się fantastycznie;
• Wypracujemy zdrowe i bardziej pozytywne podejście do Twojego ciała, wyglądu i postrzegania siebie;
• Nauczę Cię technik radzenia sobie ze stresem i negatywnymi myślami - pozytywne myślenie to podstawa!
• Stworzymy indywidualny plan działania, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele;
• Zmotywuję do samodzielnej pracy i eksperymentowania z tym, czego się dowiesz. Moje wsparcie ma być początkiem Twojej drogi do siebie.

Napisz do mnie: antu@antudesign.com

Zadzwoń: tel:+48502978116 

    Spotkanie z ANTU                     

lub

   Wybierz pojedynczy produkt

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl