Misja

ANTU Anna Turaj

ANTU - Anna Turaj

Z branżą modową związana jestem od lat. Praca dla dużych korporacji i firm rodzinnych nauczyła mnie bardzo wiele. Co było wspólnym mianownikiem i dla mnie najbardziej wartościowe? Ludzie, z którymi miałam zaszczyt współpracować, bo to właśnie z nimi tworzyłam dla Was.

Tworząc markę ANTU, cały czas pytałam siebie: dla kogo chcę tworzyć? Kim jest kobieta ANTU? Czy ślepo podąża za sezonowymi trendami? Czy może jednak szuka czegoś innego, wyjątkowego, nietuzinkowego? Odpowiedź na to pytanie nie była ani prosta, ani łatwa, ale podjęłam decyzję. Skoro w życiu kieruję się zasadą „mniej znaczy więcej”, postanowiłam za tym pójść.

Wybierając moje produkty, masz pewność, że są one tworzone z radością i pasją. Tworzę dla Ciebie krótkie, limitowane serie w bardzo dobrej jakości, które są produkowane w Polsce z dbałością o każdy szczegół oraz zgodne ze stylem ‘zero waste’. Zawsze dostaniesz bardzo dobrą jakość, która gwarantuje, że każdy model ANTU będzie Ci towarzyszyć przez bardzo długi czas.

Proponowana klaska, którą znajdziesz w formach torebek, portfeli i innych artykułów, jest ponadczasowa. Możesz być pewna, że torebki świetnie dopełniają większość stylizacji, a fakt, że różne produkty ANTU możesz ze sobą łączyć, daje Ci większy wachlarz możliwości. Natomiast wymienne paski są idealnym rozwiązaniem, aby zmienić charakter torebki. Każda z nich jest lekka, wygodna i funkcjonalna, więc noszenie ich jest przyjemnością.

Ważne jest dla mnie, żebyś nosiła tylko najpotrzebniejsze rzeczy i oszczędzała swój kręgosłup, stąd propozycja małych i średnich torebek. Styl życia ‘zero waste’ towarzyszy mi codziennie, zarówno w domu, jak i w pracy. Dbam o to, by zminimalizować odpady generowane podczas procesu produkcyjnego. W jaki sposób to robię? Każdy kawałek materiału czy skóry staram się zagospodarować, tworząc nowe projekty. Dzięki temu powstają dla Ciebie kolorowe mini portfele, chwosty czy breloczki, które dodają indywidualnego charakteru torebkom.

Bardzo ważne jest to, aby wszystko, co tworzę, było w zgodzie z moimi wartościami, z uważnością na potrzeby moich Klientów.

Czuję wielką wdzięczność, że jesteś, bo to właśnie Ty dajesz mi motywację, aby tworzyć i rozwijać się dla Ciebie.

Styl & Mindset

„Piękno zaczyna się w chwili, kiedy decydujemy się być sobą” - COCO CHANEL

Moje doświadczenie jako projektantki i stylistki pozwala mi patrzeć na stylizację z więcej niż jednej perspektywy. Tworząc stylizacje do sesji zdjęciowych dla polskich marek oraz dla indywidualnych Klientek, zauważyłam, że to mi nie wystarcza i chcę pracować „głębiej”. Zaczęłam podnosić swoje kompetencje, aby móc pójść o krok dalej i pomóc w całościowym procesie drogi do siebie. Zależy mi, aby każdy z nas czuł się wyjątkowy, bo każdy z nas taki jest!

Moją misją jest pomóc jak największej ilości kobiet w drodze do siebie, zarówno tej wewnętrznej, jak i zewnętrznej, która jest dopełnieniem całości.

Jeśli brakuje Ci pewności siebie, nie czujesz się wystarczająco dobra, porównujesz się z innymi, nie wiesz, jakie ubrania pasują do Twojej sylwetki, zapraszam Cię do wspólnej pracy. Chcę, abyś czuła się dobrze w swoim ciele, miała większą świadomość swojej figury, stylu oraz swoich potrzeb.

• Chcę, abyś cieszyła się radością z życia i w kreowaniu nowej wersji siebie. Zawsze była pewna siebie, swoich potrzeb i wyborów;
• Chcę być dla Ciebie wsparciem w kształtowaniu Twojego osobistego stylu;
• Podam Ci praktyczne wskazówki dotyczące tego, jak dopasować ubrania do Twojej sylwetki, abyś zawsze wyglądała i czuła się fantastycznie;
• Wypracujemy zdrowe i bardziej pozytywne podejście do Twojego ciała, wyglądu i postrzegania siebie;
• Nauczę Cię technik radzenia sobie ze stresem i negatywnymi myślami związanymi z wyglądem i nie tylko - pozytywne myślenie to podstawa!
• Stworzymy indywidualny plan działania, który pomoże Ci osiągnąć swoje cele związane z mindsetem i stylem;
• Zmotywuję do samodzielnej pracy i eksperymentowania z tym, czego się dowiesz. Moja pomoc ma być początkiem Twojej drogi do siebie.

 

Propozycje dla Ciebie to:

Jaką masz sylwetkę? dobór kilku przykładowych zestawów ubrań;

"Less is more", czyli szafa kapsułowa  plus indywidualnym poradnikiem stylu;

POMOC W ZAKUPACH ON-LINE.

Napisz do mnie: antu@antudesign.com

Zadzwoń: +48733502978 

    Spotkanie z ANTU                     

lub

   Wybierz pojedynczy produkt

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl