O mnie

ANTUdesigno Anna Turaj

Nazywam się Anna Turaj jestem projektantką i stylistką oraz właścicielką marki ANTU

Projektowanie to moja pasja. Od lat tworzę całościowe kolekcje odzieżowe, biżuterię i akcesoria, które cechuje przede wszystkim unikatowe wzornictwo. Dzięki eksperymentowaniu z formą, każdy projekt to małe dzieło sztuki i wzór jedyny w swoim rodzaju. Tworzę dla kobiet, które lubią się wyróżniać, dlatego w swoich projektach łączę oryginalne pomysły z aktualnymi trendami. Swoje wieloletnie doświadczenie we współpracy ze znanymi markami stale wykorzystuję do tworzenia niepowtarzalnych dodatków dla eleganckich i odważnych kobiet. W DNA marki jest unikatowość, stąd krótkie serie - pod względem: koloru, faktury, materiału, detali/gadżetów, które nadają niepowtarzalny charakter modelom.

ANTU to:

  • KLASYKA, czyli torebki, nerki, portfele, plecaki, apaszki na każdą okazję, będące idealnym dopełnieniem dowolnej stylizacji. Wszystkie projekty są wykonane ręcznie przez polskich rzemieślników z najwyższej jakości materiałów i dbałością o najdrobniejsze detale.

  • ORYGINALNOŚĆ. Jeżeli szukasz odrobiny szaleństwa, unikatowego wzornictwa- „małego dzieła sztuki” jesteś w dobrym miejscu. Produkty stworzone są ręcznie w polskich manufakturach, z najwyższym zaangażowaniem i przy wykorzystaniu unikalnych technik zdobniczych. Dodatkową cechą charakterystyczną jest wykorzystanie do produkcji serii limitowanych materiałów, tkanin i wysokiej jakości skór.
  • PERSONALIZACJA dowolnego modelu z kolekcji ANTU.

STYLIZACJA USŁUGI:

Moje doświadczenie jako projektantki pozwala mi patrzeć na stylizację z więcej niż jednej perspektywy, tworząc stylizacje do sesji zdjęciowych dla polskich marek oraz dla indywidualnych klientek. Moje doświadczenie gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Doskonale opanowałam sztukę oceny sylwetek i dobieranie odpowiednich dla nich ubrań. Podstawowe wiadomości na temat natury kobiecych kształtów można teoretycznie zaczerpnąć z popularnych poradników, ale to za mało, by precyzyjnie dobrać ubrania dla siebie. Dlaczego? Liczą się niuanse figury, preferencje estetyczne oraz wiele innych czynników, związanych ściśle z osobowością, czego żaden ogólny poradnik nie uwzględni. Właśnie dlatego styliści, tacy jak ja, są niezastąpieni.

Dlatego pragnę Cię zaprosić do wspólnej pracy nad odnalezieniem Twojego stylu. 

Propozycje dla Ciebie to:

ANALIZA SYLWETKI  dobór kilku przykładowych zestawów ubrań;

Analiza sylwetki i STWORZENIE SZAFY KAPSUŁOWA wraz z indywidualnym poradnikiem stylu;

Analiza sylwetki oraz POMOC W ZAKUPACH ON-LINE.

Napisz do mnie: antu@antudesign.com

Zadzwoń: +48733502978 

    Spotkanie z ANTU                     

lub

   Wybierz pojedynczy produkt

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl