Misja

ANTU Anna Turaj

Dzień dobry, cześć i czołem tu ANTU,

Z branżą modową związana jestem od lat. Praca dla dużych korporacji i firm rodzinnych nauczyła mnie bardzo wiele. Co było wspólnym mianownikiem a dla mnie najbardziej wartościowe? Ludzie, z którymi miałam zaszczyt współpracować, bo to właśnie z nimi tworzyłam dla Was.

Tworząc markę ANTU cały czas pytałam siebie: dla kogo chcę tworzyć? Kim jest kobieta ANTU? Czy ślepo pędzi za sezonowymi trendami? Czy może jednak szuka czegoś innego, wyjątkowego, nietuzinkowego?

Odpowiedz na to to pytanie nie była ani prosta, ani łatwa, ale podjęłam decyzję. Skoro w życiu kieruje się zasadą „mniej znaczy więcej”, postanowiłam za tym pójść. Dlatego zdecydowałam się tworzyć krótkie, limitowane serie w bardzo dobrej jakości, które będą produkowane w Polsce z dbałością o każdy szczegół.

Bardzo dobra jakość gwarantuje, że każdy model ANTU będzie Ci towarzyszyć przez bardzo długi czas.

Stawiam na klasykę, więc torebki, portfele i inne artykuły są ponadczasowe.

Krótkie i limitowane serie, bo każda z nas jest wyjątkowa i zasługuje na wszystko co najlepsze.

Moje torebki świetnie dopełniają większość stylizacji a fakt, że różne produkty ANTU możesz ze sobą łączyć, daje Ci większy wachlarz możliwości. Natomiast wymienne paski są idealnym rozwiązaniem, aby zmienić charakter torebki. Każda z nich jest lekka, wygodna i funkcjonalna, więc noszenie ich jest przyjemnością. Może się teraz zaśmiejesz, ale ważne jest dla mnie, żebyś nosiła tylko najpotrzebniejsze rzeczy i oszczędzała swój kręgosłup stąd propozycja małych i średnich torebek.

Co więcej, styl życia ‘zero waste’ towarzyszy mi codziennie, zarówno w domu jak i w pracy. Każdy kawałek materiału czy skóry staram się zagospodarować tworząc nowe projekty. Dzięki temu powstają kolorowe mini portfele, chwosty czy breloczki, które dodają indywidualnego charakteru torebkom.

Bardzo ważne jest to, aby wszystko co tworzę było w zgodzie ze mną z uważnością na potrzeby moich Klientów. Czuję wielką wdzięczność za to jaka jesteś i że jesteś, bo to właśnie Ty dajesz mi motywację, aby tworzyć i rozwijać się dla Ciebie.

 

Lifestyle changes:

Moje doświadczenie jako projektantki pozwala mi patrzeć na stylizację z więcej niż jednej perspektywy, tworząc stylizacje do sesji zdjęciowych dla polskich marek oraz dla indywidualnych Klientek. Doskonale opanowałam sztukę oceny sylwetek i dobieranie odpowiednich dla nich ubrań. Podstawowe wiadomości na temat natury kobiecych kształtów można teoretycznie zaczerpnąć z popularnych poradników, ale to za mało, by precyzyjnie dobrać ubrania dla siebie. Dlaczego? Liczą się niuanse figury, preferencje estetyczne oraz wiele innych czynników, związanych ściśle z osobowością, czego żaden ogólny poradnik nie uwzględni. Właśnie dlatego styliści, tacy jak ja, są niezastąpieni.

Dlatego pragnę Cię zaprosić do wspólnej pracy nad odnalezieniem siebie w swoim stylu. 

Propozycje dla Ciebie to:

Jaką masz sylwetkę? dobór kilku przykładowych zestawów ubrań;

"Less is more", czyli szafa kapsułowa  plus indywidualnym poradnikiem stylu;

POMOC W ZAKUPACH ON-LINE.

Napisz do mnie: antu@antudesign.com

Zadzwoń: +48733502978 

    Spotkanie z ANTU                     

lub

   Wybierz pojedynczy produkt

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl